Buhar Banyoları

Buhar banyosu, hem vücudu hem de ruhu canlandırır.

Günlük uğraşlardan kaçtığınız bir sığınak bir limandır. Buhar banyosu odasında tümüyle rahatlarsınız. Buhar banyosunun sonunda düşünceleriniz bu özgür deneyimle daha üst bir düzleme ulaşır. Yatıştırıcı buhar bulutlarına sarmalanmış olarak hayatınızın en eğlenceli banyo deneyimini yaşayabilirsiniz. O tatlı sıcaklık ve yüksek nem cildinize masaj yapar kan dolaşımınız artırır ve gergin kaslarınız gevşetir. Aynı zamanda buhar, gözeneklerden cildinizin derinliklerinize nufüz eder, cildi arındırır, onu yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. Banyo bittikten uzun süre sonra bile canlı ve enerjik kalmanızı sağlar.

İki Çeşit Buhar Odası Yapılabilir

A- İleri teknoloji ürünü özel malzemeden değişik renklerden üretillen demonte tasarlanmış ithal buhar odası kabinleri alabilirsiniz. Firmamızın satış yaptığı buhar kabinlerinin romantıca modeli (Koltuk oturmalı) ve Standart modeli (Izgaralı sistem oturma) mevcuttur. Banyonuzun ebatlarına göre kabinlerden birisini seçtiğinizde, duvar panellerine entegre oturma grupları ile kurulmaya hazır olarak sevk edilir. Standart ekipman arasında doğal adonize alimünyum çerçeveli ve kapı kollu temperli emniyet camından kapı, havalandırma delikleri ve bağlantı parçaları bulunmaktadır. Emavit Sauna'nın uzman ekiplerince bir günde kurulumu tamamlandığında buhar banyosunun zevkini çıkarma zamanı başlamıştır.

B- Her hangi bir odanın içinde duvarlar seramik, granit, mermer ve cam mozaik gibi malzemelerden kaplanarak buhar banyo odası oluşturulur. Tavan kısımda su damlacıklarının kenarlardan damlamasını sağlamak için demir karkas üzerine tonoz şeklinde polikarbon eğimli tavan uygulanır. Oturma grubuda mermerden yapılarak buhar odası oluşturulur. Son aşamada ise odanın büyüklüğüne göre hesaplanmış Helo'nun buhar jeneratörünü yerleştirerek buhar banyosunun yapımı tamamlanır.

Geriye size lüks banyonun zevkini çıkarmak kalır.